Kompleksowa obsługa terenów zieleni: projekty, wdrożenia, pielęgnacja.
Ląd 40; 62 - 405 Ląd
Pn - Pt: 08:00 - 18:00, Sob: 08:00 - 13:00

Oferujemy fachowe doradztwo, sprzedaż, instalację i serwis kosiarek automatycznych - robotów koszących ROBOMOW (pierwotnie "Friendly Robotics"). Jest to Izraelska marka powstała w 1995 roku. Obecnie produkowane modele należą już do czwartej generacji kosiarek tej firmy. Od 2018 r właścicielem marki jest koncern MTD zapewniając jej możliwość prężnego rozwoju na bazie potencjału i Know How koncernu.

SPRZEDAŻ, INSTALACJA I SERWIS PRODUKTÓW

Oferujemy wszystkie produkowane obecnie modele kosiarek Robomow, tj.:
serii RX dedykowane na małe i średnie trawniki o powierzchni od 200 do 500 m2,
serii RC na trawniki o powierzchniach od 500 do 2000 m2,
serii RS na trawniki o powierzchni od 1600 do 5000 m2.

Dostarczamy również niezbędne akcesoria i części zamienne do kosiarek, m.in.: kabel obwodowy, kołki mocujące, transformatory, noże koszące, moduły napędowe i inne.

NAJWAŻNIEJSZY JEST PRAWIDŁOWY DOBÓR I INSTALACJA

Kosiarki znacznie ułatwiają pielęgnację trawnika, ograniczając ją w zasadzie wyłącznie do nawożenia i sezonowych zabiegów aeracji i wertykulacji. Użytkując kosiarkę mamy możliwość mieć ZAWSZE świeżo skoszony trawnik, co jest szczególnie istotne przy trawnikach reprezentacyjnych, intensywnie utrzymywanych. W ich przypadkach bowiem często jednokrotne w tygodniu koszenie (wykonywane przez 90% użytkowników) jest zbyt rzadkie i nie sprzyja zachowaniu oczekiwanego stanu trawnika. Kosiarki automatyczne koszą trawnik mulczując trawę. Jej rozdrobnione źdźbła (długości 0,5 - 2 mm) zostają wdmuchnięte w trawnik, rozkładając się wzbogacają go w naturalną materię organiczną ograniczając potrzebę nawożenia i zapobiegając zubożeniu gleby w związki organiczne. Dotychczasowe doświadczenie związane z instalacją i eksploatacją robotów koszących Robomow pozwala z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że utrzymanie trawnika w prawidłowym mulczu zdecydowanie podnosi jego walory estetyczne i użytkowe.

Oferujemy Państwu dobór i instalację robotów koszących Robomow. Instalacja może być wykonana na dwa sposoby; z kablem obwodowym położonym na trawniku lub wgłębnie. W pierwszym etapie kabel układany jest zawsze na powierzchni trawnika i przymocowywany odpowiednimi szpilkami. Umożliwia to po okresie testowym dokonania drobnych korekt jego ustawienia w celu jeszcze lepszego funkcjonowania kosiarki (np. dokaszania krawędzi). Nasza praktyka wskazuje, że przy prawidłowym wzroście trawnika staje się on zupełnie niewidoczny już po około 2 miesiącach eksploatacji kosiarki (wrasta w darń). Po dwóch latach natomiast jest już wrośnięty na głębokość około 2 cm, co umożliwia nawet przeprowadzenie w tych miejscach płytkiej wertykulacji trawnika bez ryzyka jego uszkodzenia. Na życzenie klienta, za dodatkową opłatą, możemy jednak również umieścić przewód obwodowy w darni na głębokości ok. 3 - 5 cm.

Szczegółowych informacji o produktach marki Robomow wraz z ich kartami produktowymi proszę szukać w naszym E-SKLEPIE, lub na stronie producenta.

Prezentacja modeli robotów koszących Robomow.

Cechy produktów Robomow:

przyjazne - zapewniają łatwą obsługę,
innowacyjne - jeśli jakaś cecha kosiarki mogła zostać ulepszona, zostało to już zrobione,
kompatybilne - w pełni konfigurowalne i sterowane z poziomu aplikacji w smartfonie,
niezawodne - 3 lata gwarancji fabrycznej producenta,
najlepsze - w czołówkach rankingów niezależnych firm i organizacji testujących produkty.

Zainteresowałeś się ofertą? Odwiedź sklep aby poznać konkretne modele...