Projekt zagospodarowania terenu jest wymagany już na etapie uzyskania pozwolenia na inwestycję budowlaną. Niestety bardzo często jest on traktowany zarówno przez projektantów jak i samych inwestorów po "macoszemu" i ogranicza się do zamieszczenia formalnie wymaganych elementów, takich jak układ komunikacji, wyznaczenie miejsca na odpady oraz określenia wielkości udziału "terenów zieleni" na działce. Często również nawet w tym minimalnym zakresie, mimo że formalnie poprawny jest on zupełnie nieprzemyślany, niefunkcjonalny oraz najzwyczajniej... brzydki. Posiadając odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie proponujemy Państwu opracowanie szczegółowego projektu zagospodarowania działki uwzględniającego wszystkie kwestie techniczne, przyrodnicze jak i krajobrazowe. Chętnie współpracujemy przy tym z architektami wykonującymi projekty budowlane. Im prędzej, w kontekście procesu inwestycyjnego, zwrócą się Państwo do nas, tym lepiej. Pozwoli to uniknąć dużej ilości błędów oraz co jest z tym związane uzyskać lepszy efekt minimalizując przy tym koszty inwestycji.

IM WCZEŚNIEJ POMYŚLISZ O OTOCZENIU SWOJEGO DOMU - TYM LEPIEJ!

Mimo że zgodnie z prawem odpady związane z budową "należą" do wykonawców. Cały czas "złym standardem" jest to, że budowie towarzyszy bałagan. Często także, zupełnie niepotrzebnie i bezmyślnie, degradowane jest otaczające środowisko poprzez wylewanie "obok domu" resztek różnorakiej chemii budowlanej... Trudno na zdegradowanej w ten sposób glebie (nie wspominając o zanieczyszczeniu wód gruntowych) wyhodować, ładne rośliny. Są one organizmami żywymi i do zdrowego życia potrzebują przede wszystkim żyznej, czynnej biologicznie - żyjącej gleby. Mając świadomość tego, nie zostawimy Państwa z tym problemem. W takim przypadku nie sadzimy "ładnych" roślin w "to" co jest na działce bez refleksji, zapominając o kliencie po realizacji inwestycji (takie rośliny ładnie wyglądają "na starcie", ale z upływem czasu, mają się coraz gorzej). Zajmiemy się posprzątaniem terenu i rekultywacją gruntu jeżeli jest to konieczne.

NASZYM STANDARDEM JEST CZYSTA PRACA - NIE ZOSTAWIAMY ŻADNYCH ŚMIECI!

Szeroki zakres wykonywanych usług pozwala nam kompleksowo zająć się Państwa działką. Zajmujemy się zamawianiem i kompletacją towarów dbając zarówno o ich jakość jak i cenę. Wiele towarów oferujemy bezpośrednio od znanych i sprawdzonych producentów. Proponujemy materiał nasadzeniowy z własnej szkółki oraz współpracujących szkółek roślin ozdobnych. W stosunku do dostarczanych i sadzonych przez nas roślin dajemy 100% gwarancję przyjęcia. W przypadku ewentualnych „wypadów”, wymieniamy rośliny na nasz koszt.

Zalety naszej usługi

Zajmujemy się kompleksowymi usługami zagospodarowania działki po zakończonej inwestycji związanej z budową obiektu:

  wykonamy szczegółowy projekt zagospodarowania działki,
  zajmiemy się pracami porządkowymi po zakończonej budowie,
  wykonamy niezbędne prace ziemne związane z kształtowaniem terenu,
  wykonamy ścieżki, podjazdy i inne nawierzchnie utwardzone na działce,
zainstalujemy drenaż, system nawadniania, oświetlenie i inne instalacje ogrodowe,
  zajmiemy się pracami ogrodniczymi, założeniem trawników, nasadzeniami, itp,

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracach związanych z zagospodarowaniem działki po budowie. Jest to nasza podstawowa działalność.
Zajmiemy się całym spektrum usług, tak aby zminimalizować obciążenie inwestora szukaniem odrębnych ekip wykonawczych.
Do realizacji poszczególnych zleceń przykładamy całą uwagę, angażując się począwszy od etapu projektowania, poprzez realizację na doradztwie w zakresie pielęgnacji i bezpośredniej opiece nad ogrodem, po zakończeniu zlecenia.
Zainteresowałeś się usługą? Umów spotkanie na działce...