W firmowym warsztacie wykonujemy również drewniane elementy małej architektury ogrodowej takiej jak skrzynie warzywne, pergole, budki lęgowe dla ptaków, karmniki czy domki dla owadów. Wykonywane są one z lokalnie dostępnego drewna oraz są, w zależności od wymagań i potrzeb, impregnowane i malowane odpowiednimi preparatami zabezpieczającymi. Często również montujemy u klientów zakupione gdzie indziej konstrukcje drewniane. Ich rodzaj jest w zasadzie nieograniczony począwszy od małych drewutni czy domków narzędziowych a skończywszy na dużych konstrukcjach wiat czy altan.

STARA ARCHITEKTURA OGRODOWA MOŻE ODZYSKAĆ SWÓJ DAWNY WYGLĄD

Zajmujemy się również renowacją i konserwacją starej, zniszczonej architektury ogrodowej. Czyścimy ją ze starych powłok malarskich i spróchniałego drewna, jeżeli jest taka potrzeba to naprawiamy uszkodzone elementy. W dalszej kolejności zwykle wykonujemy impregnację głęboko penetrującym preparatem ochronnym oraz malujemy powłokami ochronno - dekoracyjnymi. Dzięki temu znacząco przedłuża się jej żywotność a wygląd niejednokrotnie, w relacji naszych klientów, jest ładniejszy niż od nowości.

 

Zajmujemy się wykonaniem wyposażenia ogrodów, w tym szczególnie budek lęgowych dla ptaków, karmników i domków dla owadów. Nasze wyroby dostosowane są przy tym do potrzeb ich mieszkańców co w połączeniu z doradztwem w zakresie sposobu i miejsc ich rozmieszczenia gwarantuje ich wysoki stopień "zamieszkiwalności".
Montujemy zakupione i dostarczone przez Klientów wyroby innych producentów. Wykonujemy fundamenty, kotwienia i podstawy niezbędne do ich stabilnego posadowienia.
Odnawiamy stare, zniszczone konstrukcje drewniane. Wykonujemy zarówno naprawy stolarskie jak i typowe prace związane z odnowieniem powłok ochronno - dekoracyjnych architektury ogrodowej.

Kluczowe cechy naszych usług

Dbamy o szczegóły zlecanych nam prac, aby ich jakość była jak najwyższa. Podpowiadamy naszym Klientom jak dobrać materiały oraz w jaki sposób wykonać poszczególne zadania aby efekt końcowy był możliwie najlepszy.

Zainteresowałeś się usługą? Umów spotkanie na działce...