Ogrody – projekty, realizacje, pielęgnacja.
Ląd 40; 62 - 405 Ląd
Pn - Pt: 08:00 - 18:00, Sob: 08:00 - 13:00

Przegląd świadczonych usług ogrodniczych

Poniżej prezentujemy Państwu zakres świadczonych przez nas usług ogrodniczych. Najczęściej poza typowymi usługami ogrodniczymi takimi jak cięcia pielęgnacyjne i formujące roślin, regeneracja trawników, prace porządkowe w ogrodach, wykonujemy również rożnego rodzaju nawierzchnie (w technologii brukarskiej), murki oporowe (tzw. suche murki), oczka wodne oraz strumienie. Wykonujemy również różnego rodzaju instalacje techniczne w ogrodach, takie jak: systemy nawadniania i drenażu, instalacje oświetlenia niskonapięciowego, instalacje robotów koszących, itp. Zakres usług naszej firmy nie jest jednak zamknięty. Nie rzadko podejmujemy się również nietypowych zleceń. Podchodzimy do nich z dużym zainteresowaniem traktując jako ciekawe wyzwania umożliwiające rozwój i ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji.

Szanując czas naszych klientów, ustalamy szczegóły zlecenia i organizujemy jego wykonanie w całości, łącznie z organizacją i zakupem materiałów czy pod zleceniem części usług specjalistycznych. Często wchodzimy na typowe "pobojowisko" po budowlane, a oddajemy zagospodarowany i urządzony teren zieleni wokół obiektu z pełną infrastrukturą techniczną. Należy jednak pamiętać o tym, że ogród jest tworem dynamicznym, zmieniającym się w czasie. Efekt końcowy prac jest więc widoczny zazwyczaj dopiero po dłuższym czasie, często kilku lub kilkunastu latach od momentu jego aranżacji.

Preferowanym przez nas sposobem rozliczania usług jest indywidualna wycena zleceń. Wykonując wówczas prace nie mamy dyskomfortu pracy na czas, a inwestor też rozlicza nas z efektu a nie za spędzony u niego czas. W pewnych sytuacjach jednak przyjmujemy też możliwość rozliczania pracy wg stawki za rbh. Poglądowy cennik naszych usług ogrodniczych znajdą państwo również na naszej stronie, jednak nie jest on wiążący a ma na celu jedynie zobrazowanie potencjalnych kosztów wykonania pewnych prac. Zapraszamy do kontaktu.

Masz dość koszenia trawy? Sprawdź ofertę robotów koszących!