Ogrody – projekty, realizacje, pielęgnacja.
Ląd 40; 62 - 405 Ląd
Pn - Pt: 08:00 - 18:00, Sob: 08:00 - 13:00

Wykonujemy nawierzchnie utwardzone nie tylko w ogrodach. Standardowo również w ramach usługi wykonujemy podjazdy do garażu, chodniki, tarasy i schody do posesji. Stosujemy zarówno "fabryczny" materiał brukarski jak i materiały naturalne, w tym granit i kamień polny. Nasze usługi charakteryzują się solidnością wykonania - nie oszczędzamy na podbudowie. Odpowiednio wykonana warstwa nośna jest bowiem gwarancją trwałości nawierzchni na długie lata.

KLUCZEM DO TRWAŁOŚCI NAWIERZCHNI JEST SOLIDNA WARSTWA NOŚNA

W związku z powyższym planując inwestycję należy pamiętać, że koszt materiałowy podbudowy jest zbliżony do kosztu samej nawierzchni. Jako materiał na warstwę nośną nawierzchni brukarskich polecamy i najczęściej stosujemy odpowiedniej grubości warstwę tłucznia drogowego melafir lub podobnego. W rejonie środkowej Polski jest to nieco droższy materiał niż podbudowa betonowa (istotny jest koszt transportu kruszywa z kamieniołomów), jednak jest on pod wieloma względami od niej lepszy.

Zajmujemy się również przebudową i naprawą już istniejących nawierzchni utwardzonych. Zajmując się ogrodami często mimowolnie mamy okazję sprawdzić jakość ich wykonania. Niestety czasami pozostawia ona wiele do życzenia...

NAWIERZCHNIE Z NATURALNYCH MATERIAŁÓW SĄ NIEPOWTARZALNE

Wykonujemy również nawierzchnie z materiałów naturalnych takich jak granit, łupek, kostka drewniana czy kamień polny. Wytwarzają one w ogrodzie niepowtarzalny i charakterystyczny "klimat".

Co zyskasz korzystając z naszej usługi?

Jakość wykonania nawierzchni to nie tylko jej estetyka, ale również, a może przede wszystkim jakość wykonania warstwy nośnej. Korzystając z naszych usług będziesz miał pewność że:

  zaprojektowane przez nas nawierzchnie utwardzone będą funkcjonalnie a jednocześnie oryginalne,
  zaproponowane materiały będą komponować z otoczeniem tworząc przyjemny "klimat" otoczenia,
  rodzaj i grubość podbudowy będzie odpowiednia do sposobu użytkowania nawierzchni z odpowiednim "zapasem" nośności,
  prace będą wykonane sprawnie i estetycznie,
  kończąc zlecenie, nie pozostawimy po sobie żadnych śmieci, a teren dookoła będzie odpowiednio ukształtowany.

Zainteresowałeś się usługą? Umów spotkanie na działce...