Ogrody – projekty, realizacje, pielęgnacja.
Ląd 40; 62 - 405 Ląd
Pn - Pt: 08:00 - 18:00, Sob: 08:00 - 13:00

Indywidualne podejście do każdego ogrodu

Zdajemy sobie sprawę, że aranżacja oraz pielęgnacja ogrodu jako otoczenia nieruchomości, związana jest z nakładem dużej ilości prac oraz kosztów. Często zniechęca to inwestorów do podjęcia działań w tym zakresie. Zagospodarowanie działki zielenią jest w związku z tym często odkładane w czasie, wykonywane chaotycznie i przypadkowo. Rozumiemy to i nigdy nie wywieramy presji na inwestorach, jesteśmy jednak przekonani że...

REALIZACJĘ INWESTYCJI MOŻNA ROZŁOŻYĆ W CZASIE, POWINNA ONA JEDNAK BYĆ ZAPLANOWANA CAŁOŚCIOWO

Możemy przygotować i wykonać przedsięwzięcie związane z aranżacją otoczenia w najkrótszym z możliwych terminów oraz wykonać nasadzenia wykorzystując duże rośliny, tak, aby jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na efekt docelowy. Jeżeli jednak to jest potrzebne, jesteśmy w stanie również przygotować plan założenia ogrodu w rozbiciu na kilka lat, wykorzystując dużo tańsze - mniejsze rośliny, dobierając inne materiały tak aby uzyskać odpowiedni efekt zaplanowanego założenia ogrodniczego bez generowania zbędnych kosztów. Zawsze jednak, niezależnie od skali przedsięwzięcia i budżetu, opracowujemy plan działania odpowiedni do indywidualnych potrzeb inwestora.

Efekt odłożony w czasie

Usługi ogrodnicze odróżniają się od wielu innych tym, że osiągnięcie efektu docelowego rozłożone jest w stosunkowo długiej perspektywie czasu. Można sadzić małe lub całkiem duże rośliny, jednak nie zmieni to faktu że ogród pozostanie dynamiczny, będzie się zmieniał: rozrastał, dojrzewał ale też i obumierał. Realizując nasze prace pamiętamy o tym.

ŚWIADOMOŚĆ ZMIAN W OGRODACH JEST BARDZO WAŻNA

Nasze realizacje przewidują i uwzględniają te zmiany. Każdorazowo omawiamy je z Klientami tak, aby ich świadomość umożliwiała im czynny udział w tych przeobrażeniach, dając pełnię satysfakcji.

+ Zadowolonych klientów
+ Posadzonych roślin
+ m2 Wykonanych nawierzchni
+ km Zasięgu działania