Ogrody – projekty, realizacje, pielęgnacja.
Ląd 40; 62 - 405 Ląd
Pn - Pt: 08:00 - 18:00, Sob: 08:00 - 13:00

Podlewanie ogrodu jest bardzo ważnym czynnikiem jego utrzymania w dobrej kondycji w ciągu całego okresu wegetacyjnego. Szczególnie wrażliwe na niedobory wody są reprezentacyjne trawniki. Zaprojektowany i wykonany przez nas system nawadniania pokryje w 100 % równomierną dawką opadową trawnik, nawet ten o nieregularnych kształtach. Bazujemy na materiałach znanych i sprawdzonych firm co jest gwarancją wieloletniej, bezawaryjnej pracy systemu. Posiadając dobre warunki handlowe w hurtowniach, oferujemy podzespoły w konkurencyjnych cenach.

BAZUJEMY NA ZNANYCH I SPRAWDZONYCH MARKACH URZĄDZEŃ

Projektując system nawadniania nie zapominamy o kwestii ekologicznej i ekonomicznej. Oferujemy najnowocześniejsze systemy sterowania nawadnianiem uwzględniające nie tylko bieżący stan pogody ale i prognozy pogody. W połączeniu z dobrze dobranym i rozmieszczonym systemem zraszaczy i systemem nawadniania kropelkowego, umożliwia to uzyskanie nawet 60% oszczędności wody w ciągu sezonu w porównaniu do standardowej instalacji. Mając dużą wiedzę i doświadczenie podejmujemy się również naprawy wadliwych systemów nawadniania zarówno w kontekście wad konkretnych urządzeń jak i nieprawidłowego projektu i realizacji całej instalacji.

NASZE INSTALACJE SĄ EKOLOGICZNE I EKONOMICZNE

Wykonujemy również przyłącza i stacje pompowe zasilające systemy nawadniania z wód powierzchniowych. Współpracujące z nami firmy mogą również wykonać w tym przypadku wymagany operat wodno - prawny na pobór wód.

ZAOPATRZYMY OGRÓD W WODĘ Z WŁASNEGO UJĘCIA

Zajmujemy się również wykonaniem systemów magazynowania lub odprowadzenia wody deszczowej z dachów i innych nawierzchni utwardzonych. Deszczówka może być wykorzystywana do podlewania roślin w ogrodzie jak i rozsączana do gruntu zasilając stan ważnych dla roślin wód gruntowych.

Serwis instalacji nawadniania

Podlewanie trawnika jest kluczowe dla zachowania jego pięknego wyglądu. Zajmujemy się serwisem instalacji oraz w przypadku zaistnienia takiej potrzeby również jego modernizacją. Instalacje projektowane przez nas są optymalizowane pod kątem pokrycia obszaru nawadniania dawką opadową odpowiednią do warunków i rodzaju roślin. Umożliwia to oszczędne gospodarowanie wodą w ogrodzie.

System nawadniania ogrodu posiada wiele zalet:

Poprawia kondycję zdrowotną roślin eliminując okresy niedoboru wody.
Niweluje prace związane z ręcznym podlewaniem.
Pozwala utrzymać piękny ogród przez cały rok.
Podwyższa wartość nieruchomości (bezpośrednio oraz pośrednio przez zwiększenie walorów ozdobnych roślin).

Zainteresowałeś się usługą? Umów spotkanie na działce...